On-line účetnictví s Pohodou, dostupné všem

Příliš ztracených účtenek. Příliš telefonátů. Příliš skenování. Příliš mnoho zabitého lidského potenicálu. Příliš mnoho papíru a plýtvání. Tradiční účetní proces je zastaralý, a vytváří obrovské plýtvání vašeho času. Proto vzniklo Digitoo. Měníme staré na nové.

Spustit webinář

uživatelé systému Pohoda, kterým šetříme čas s digitoo

Spravujte všechny své doklady z jediného místa.

Digitoo App automaticky eviduje přijaté faktury přímo z e-mailu. Všechna data z faktury přečte umělá inteligence a převedete je do účetního systému na pár kliků.

NhLWbubN3c9O.png

Přestaňte se trápit hledáním faktur, mějte vše organizované.

Digitoo je hlavním místem pro správu dokladů sloužící k předání účetní či dohledávání pro ostatní ve firmě. Už nikdy neuslyšíte “kde je ta faktura?” Faktury za vás přečte Digitoo App pomocí umělé inteligence a nemusíte se tak trápit manuálním evidováním.

oY9rA4ExJxYo.png

Mějte účetní výstupy okamžitě, žádné čekání na manuální zaúčtování

Digitoo po přečtení automaticky doplní účetní kódy a po kontrole ze strany účetní např. na úrovni přehledu, hromadně na jeden klik doklady zašle do účetního systému. Podklady tak můžete mít hned a v reálném čase.

UdTG0UOkOFAQ.png

Podívejte se na video, jak Digitoo mění účetnictví

helios-video.png

Bez Digitoo

  • Nadbytečná manipulace s dokumenty

S Digitoo

  • Veškeré dokumenty a data máte přehledně na jednom místě

Registrace na webinář

Chcete se dozvědět víc o tom jak Digitoo funguje, jak upravit procesy ve firmě nejefektivněji? Neváhejte se registrovat na plánovaný webinář.

Registrovat se
helios-video.png

Zákazník doporučuje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus nec velit condimentum, bibendum justo in, commodo libero. Mauris vitae magna sit amet eros congue dapibus sollicitudin eget mi.
5LSCca2u3bHB.png
Peter Josefin CEO v DPD

Digitoo je vychytávka od účetních pro účetní

Riešenie spolupracujúce so systémom POHODA
www.pohoda.sk www.pohodaplus.sk