Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed placerat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed placerat dolor ac urna venenatis,

Spustit webinář

TRUSTED BY TEAMS AT

Ztracené doklady a jejich dohledávání ?

Dodavatel zašle faktury přímo do Digitoo App a ten již faktury přečte, roztřídí a přípraví pro zaúčtování. Šetří mi to čas a mám vše na jednom místě. Mám k dispozici všechny faktury od dodavatele a neztrácí se u manažerů, klientů atd.

Y5PVIDHKXCKU.png

Velmi dlouho trvá, než všechny faktury a doklady zadám do účetního systému a zaúčtuji.

Digitoo App vyčte faktury, automaticky doplní účetní kódy a po kontrole ze strany účetní např. na úrovni přehledu, hromadně na jeden klik doklady zašle do účetního systému. Podklady tak mohu mít hned a v reálném čase a připravit výstupy okamžitě. Šetří mi to čas a mohu generovat potřebné výstupy ihned.

M2qrHWddShHs.png

Drobná administrace a vyhledávání.

Díky Archivu dokumentů s filtry a vyhledáváním, si může každý najít velmi rychle konkrétní fakturu.Zároveň je archiv hlavním místem pro účetní i ostatní ve firmě, kde si předávají a zálohují doklady. To šetří čas, zefektivnňuje proces a organizuje firmu.

AzE1U7rwD4Ek.png

Jak šetříme čas s Digitoo s Helios? Mrkněte na srovnání.

helios-video.png

Bez digitoo

  • lorem ipsum

S digitoo

  • lorem ipsum

Spustit video

Kolik faktur zvládne účetní zadat od nového dodavatele do Helios Orange nebo Helios Orange s Digitoo a manuálně. Spočítali jsme to za vás, podívejte se na video.

Spustit video

Vyberte si tarif, ktorý budete používať

Malá firma 99 s DPH na měsíc Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus nec velit condimentum, bibendum
Střední firma 499 s DPH na měsíc Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus nec velit condimentum, bibendum
Velká firma 999 s DPH na měsíc Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus nec velit condimentum, bibendum

400 našichSpokojnych klientov

5LSCca2u3bHB.png
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus nec velit condimentum, bibendum justo in, commodo libero. Mauris vitae magna sit amet eros congue dapibus sollicitudin eget mi.
5LSCca2u3bHB.png
Peter Josefin CEO v DPD

Digitoo je vychytávka od účetních pro účetní