Zkuste si to sami, vložte fakturu
Klikněte zde nebo přetáhněte fakturu sem

Konec ručního přepisování dokladů

  • Doklady do Digitoo přímo od vašeho dodavatele
  • Naše umělá inteligence faktury přepíše za vás
  • Vše přeneseme do učetního SW na jeden klik

Helios uživatelé, kterým šetříme čas s digitoo

Přijímejte faktury bez papírového procesu a manuálního přepisování.

Digitoo příjímá dokumenty přímo od vašeho dodavatele, automaticky je přečte, roztřídí a připraví pro vaše schválení.

xah4PAhQgfKi.png

Usnadněte práci vašim lidem a firmě ušetřete peníze.

Digitoo šetří čas vaším účetním ale i lidem, kteří pro ně podklady připravují. Všechny dokumenty máte na jednom místě, s hledáním pomůže archiv dokumentů s filtry a vyhledáváním. Pomocí jednoho kliku se data mohou zaúčtovat a přesunout do účetního systému. Vše máte k dispozici ihned bez chyb a v reálném čase.

LNhVbzaYOzxY.png

Vyberte si tarif

Starter 208 bez DPH Zakoupený Starter balíček je platný 12 měsíců. V případě překročení 600 ks faktur, již nelze zakoupit Starter balíček a je nutné zakoupit jednu z dalších licencí dle našeho ceníku.
Střední firma 5,5 za fakturu Min. nákup je 1000 faktur na 12 měsíců. Licence pro připojení pluginu Helios je za 15.840 CZK/rok.
Účetní firma Individual Pokud jste účetní firma nebo enterprise klient, neváhejte nás kontaktovat pro individiuální cenovou nabídku. Kontaktovat nás
1591022578083.jpg
Digitoo ušetřilo čas nejen nám, ale i našim klientům, kdy velkou část svého času věnovali přípravě podkladů pro naše účetní. Naši účetní mají nyní plně automatizované účtování faktur, odpadlo manuální přepisování a klientovi již nemusí volat o chybějící podklady.
1591022578083.jpg
Ivan Fučík Partner at Grant Thornton