Propojte vytěžování od Rossum se schvalovacím systémem wflow.com

Nejlepší aplikace na trhu jako je Rossum si můžete propojit se schvalováním od zákaznického portálu wflow.com na pár kliků. S využitím wflow.com zvýšíte spokojenost zákazníků a efektivitu účetních nejen při outsourcingu účetnictví.

Jak funguje Rossum a wflow.com

Rossum app je nástroj, který za pomocí umělé inteligence vyčítá údaje z faktur. V kombinaci s wflow.com dochází k jedinečné automatizaci schvalovacího procesu.

Wflow.com v kombinaci s Rossum nešetří čas jenom účetní, ale zaměstnancům každé firmě, ve které musíte účetní připravovat velké množství dokladů ke zpracování.

Pomocí aplikací dochází k automatizaci celého procesu od dodavatele až k účetní.

Jak celý proces funguje

Faktury si wflow.com stáhne automaticky z emailové adresy a o vše ostatní se již postará Digitoo.

Faktury zašleme na vyčtení do Rossum, přidělíme údaje jako účet, středisko, zakázka a další.

Následně data zašleme do wflow.com ke schválení. Jakmile schválí poslední odpovědná osoba, faktura se všemi údaji přistane účetní přímo ve vybraném účetním systému.

Faktury dodavatel zašle rovnou do wflow.com

Dodavatel zašle PDF faktury na přidělený email rovnou do wflow.com nebo je můžete jednoduše natáhnout přímo z vašeho sdíleného úložiště či disku. Doklady je také možno zaslat do wflow.com pomocí mobilní aplikace.

Faktury se vytěží na pozadí v Rossum

Ve wflow.com je možné zapnout automatické vytěžení nebo faktury vytěžovat jednotlivě. Vyčtená data se zobrazí v přehledu ve wflow.com a jsou připravena ke schválení. Faktury jsou díky Digitoo již v Rossum doplněné o zaúčtování, střediska a další.

Fakturu je možné schválit jedním klikem

Sami se rozhodněte, které faktury stačí schválit jedním klikem a ke kterým chcete přidat smlouvu, upravit střediska či předat jiné informace. Wflow.com podporuje i víceúrovňové schvalování.

Data je možné zaslat přímo do účetního systému

V Digitoo je možné nastavit přímé zasílání dat do vašeho účetního systému, po schválení ve wflow.com nebo data zaslat do Rossum, kde si je v příjemném prostředí zkontroluje vaše účetní.

Kolik to stojí

Naše zaměření jsou malé a střední účetní jednotky, z toho důvodu se snažíme o to, aby cena byla pro každého dostupná.

Jako partneři Rossum Vám nabídneme rozumnou cenu za vyčtení faktury, za užívání wflow.com platíte 349 Kč za uživatele/za měsíc.

Cena užívání Rossum je odvozena od množství vyčtených faktur za rok. Po vytvoření účtu a dle zvoleného účetního systému Vám automaticky zašleme individuální nabídku na email.

Jaké účetní systémy propojujeme

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma. Zrušte kdykoli.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit

Odebírejte nás

Zaujali jsme Vás a chcete od nás více informací a novinek? Odebírejte náš Newsletter

Digitoo s.r.o

Fórum Karlin

Praha, Pernerova 51

© 2020 Digitoo. All rights reserved.