blog.types.whyDigitoo

V Digitoo najdou vše potřebné účetní i manažeři

f18658.jpeg
Autor
Mgr. Lenka Jacková
Datum
12. květen 2023
Doba čtení
3 min
manager-tools (1).png

V Digitoo najdou vše potřebné účetní i manažeři

Znáte ten pocit, když pro vyřízení jedné věci musíte otevřít hned několik nástrojů? My ano a rozhodně mu nefandíme. Proto jsme Digitoo vytvořili tak, abyste v jednom nástroji vyřešili vše od prvního kroku až po ten poslední a napříč celou firmou. K vyladění a vylepšování celého procesu proto rádi zveme i další účetní a manažery.

Manažeři dávají feedback na schvalování faktur a přehled o výdajích

Manažeři při fakturaci řeší především posílání faktur směrem k účetním a jejich schvalování. Je pro ně klíčové vše vyřešit v čase, který jim vyhovuje, aniž by je někdo neustále vyrušoval telefonáty nebo osobními návštěvami. Kromě toho se chtějí vyhnout složitému vyhledávání faktur, kdy jsou často odkázáni na účetní systém, ve kterém se nevyznají. 

V Digitoo jsme pro ně vytvořili prostředí, ve kterém stačí přeposlat fakturu na Digitoo e-mail a na jedno kliknutí ji v nástroji schválit. Ve chvíli, kdy se chtějí podívat na výdaje firmy, přemístí se jedním kliknutím do přehledu faktur a můžou si pomocí chytrého filtrování nastavit období, které je zajímá, nebo využít další možnosti vyhledávání. 

Vychytávka pro účetní od účetních

Pro účetní je důležité, aby jim digitalizace faktur zjednodušila jejich přepisování, nemuseli vše shánět na poslední chvíli před závěrkou a mohli vše zaúčtovat už přímo v nástroji. Z pohledu účetních jsme také řešili intuitivnost celého procesu, aby digitalizace nepřinesla další zdlouhavé učení se, ale mohli už po prvních pár minutách nástroj naplno využívat. 

V Digitoo jsme vytvořili umělou inteligenci, která chytře vyčte údaje na fakturách, se kterými si účetní nemusí dělat starosti a stačí je po vyčtení jen rychle zkontrolovat. Zaúčtování probíhá přímo v Digitoo na jedno kliknutí. Účetní tak vyřídí desítky a klidně i stovky faktur během krátkého času, aniž by museli přepínat mezi Digitoo a účetním systémem. Při vytváření Digitoo jsme z první ruky využívali zkušenosti účetních v našem týmu, ale vystupovali jsme i z naší bubliny a ptali se na názor dalších účetních, abychom vytvořili nástroj, který si zamilují.  

Jsme otevření návrhům na zlepšování

V Digitoo nechceme usnout na vavřínech, proto si ceníme zpětné vazby od firem, které nástroj využívají. Dozvídáme se o jejich potřebách, které se můžou v čase měnit, a snažíme se na ně reagovat pomocí drobných vylepšení, které jim ještě více usnadní práci. Díky tomu účetní i manažeři rádi využívají Digitoo a my rádi čerpáme z jejich expertizy

Podobné příspěvky,
které by se vám mohly líbit

AdobeStock_410553413.jpg
blog.types.whyDigitoo
12.05.2023

Digitoo napojíte na účetní systém během pár minut

Frame 518.png
Blog
21.12.2022

Vsaďte na digitalizaci a automatizaci faktur v ABRA Flexi | Digitoo

AdobeStock_592682796 (1).jpg
blog.types.whyDigitoo
12.05.2023

S Digitoo máte vše přehledně na jednom místě