blog.types.solving

Digitalizace účetnictví na 3 kliky

f18658.jpeg
Autor
Mgr. Lenka Jacková
Datum
12. květen 2023
Doba čtení
3 min
Group 989.png

Cesta ke zdigitalizování účetnictví a ulehčení si práce nemusí být zdlouhavá a náročná. S Digitoo vše nastavíte a převedete do praxe už za pár hodin. Díky tomu zrychlíte váš proces přijímání faktur i jejich účtování. Podívejte se, co vše v Digitoo vyřešíte a jak vám nástroj pomůže zdigitalizovat vaše účetnictví. 

1. Přenese veškeré faktury a doklady do elektronické podoby

Zapomeňte na papírové faktury, které se válí všude okolo a musíte je zakládat do složek, abyste je potom našli. A i tak se často některé z nich zatoulají a účetní se po nich shánějí při posílání podkladů na DPH. Jakmile máte vše v digitální podobě, nemusíte si s tím dělat starosti. Stačí vše jednoduše nahrát, nebo ještě jednodušeji posílat faktury na váš vlastní Digitoo e-mail. Z něj se automaticky nahrají přímo do nástroje, který se o ně ihned postará.

2.Manažeři schválí faktury během pár sekund

Při papírovém účetnictví se nevyhnete častým návštěvám manažerů ze strany účetních nebo administrativních asistentek kvůli podpisu na faktuře. Obzvlášť ve chvíli, kdy faktura podléhá schválení více osob, se může vše hodně protáhnout. V Digitoo je manažer schválí ve chvíli, kdy má na to čas a vše zvládne na jedno kliknutí.

3. Doklady za vás umělá inteligence roztřídí, vyčte a připraví k zaúčtování

Ihned po nahrání faktur a dalších dokladů je umělá inteligence vhodně roztřídí, vyčte údaje, a tím fakturu rovnou připraví k zaúčtování. Účetním tak odpadne zdlouhavé přepisování, které se vzhledem k množství čísel nevyhne chybám. Stačí jim pouze zkontrolovat přepsané údaje z faktury.

4. Do účetního systému se vše nahraje na jedno kliknutí 

Po kontrole vyčtených údajů danou fakturu na jedno kliknutí rovnou i zaúčtujete. Digitoo totiž přímo napojíte na váš účetní systém. Samotné napojení provedete hned na začátku po registraci a zabere vám pouhých pár minut. Nemusíte se bát složitého nastavování, vše zvládnete v pohodě i sami bez pomoci IT technika. Digitoo jsme vyvíjeli tak, aby byl uživatelsky co nejjednodušší.

5. Vše jednoduše najdete a vyhledáte na jednom místě

Zajímají vás náklady ve firmě, nebo potřebujete dohledat jednu konkrétní fakturu? Nemusíte se probírat papíry ve složkách, ani složitě hledat v účetním programu, ale stačí si otevřít Digitoo. V přehledu faktur se díky chytré filtraci jednoduše zorientujete a během pár sekund najdete nebo vyhodnotíte vše, co potřebujete

Spočítejte si, kolik vám Digitoo ušetří peněz

Digitalizace ve firmě vám ušetří práci a spolu s ní i peníze. Spočítejte si v naší kalkulačce, kolik díky digitalizaci s Digitoo ušetříte. 


Podobné příspěvky,
které by se vám mohly líbit

post-image.jpg
Blog
03.03.2021

Dopady digitalizace na pracovní místa v účetnictví: Výsledky studie

shutterstock_708874705 1.png
Blog
29.12.2022

Transformujte vaši účetní firmu do 21. století aneb jak na digitalizaci účetnictví

Screenshot 2021-04-15 at 0.38.52.png
blog.types.solving
29.05.2023

Zpracování faktur