Pomáháme vytvářet svět bez rutinních procesů

Chceme přivést účetnictví do 21. století a zpřístupnit digitalizaci malým i středním podnikům. Vytváříme jednoduché prostředí, s kterým by si měla poradit i vaše babička. Šetříme váš čas, abyste ho mohli trávit na věcech, které mají smysl.

Účetní nejsou přepisovačky

Většina dnešních účetní tráví až 80 % času zbytečnou manuální a rutinní činností, kterou v Digitoo umíme automatizovat. Nechceme, aby účetní byli pouze přepisovači čísel z jedné tabulky do druhé a manažeři museli chodit za účetní s krabicí od bot plnou účtenek. Ve světě s Digitoo vše probíhá online a účetní se soustředí na práci, která má opravdu smysl.

Děláme digitalizaci dostupnou malým i velkým

Vyvíjíme platformu, která umožňuje propojit nejlepší aplikace na trhu, na tři kliky. A zvládnout tak celkovou automatizaci účetnictví bez toho, aby se firmy učily něco nového nebo čekaly půl roku na integraci řešení. Integraci vytváříme cenově přívětivou, aby byla dostupná pro každého.

Vytváříme eco-friendly prostředí

Díky digitalizaci a správnému nastavení procesů, pomáháme vytvářet účetnictví bez papíru. Díky tomu firmám pomáháme být více eco-friendly, šetříme jim čas, papír a nervy.

Známe vaše potřeby a děláme věci jinak

Zároveň zjišťujeme potřeby našich klientů a sami vyvíjíme AI a další software, který jim pomáhá řešit jejich další problémy.

Jsme tým snílků a budovatelů

Máš tah na branku a rád vytváříš něco, co má smysl - pojď nám pomoci přívést účetnictví do 21. století.

Kariéra

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit

Odebírejte nás

Zaujali jsme Vás a chcete od nás více informací a novinek? Odebírejte náš Newsletter

Digitoo s.r.o

Fórum Karlin

Praha, Pernerova 51

© 2020 Digitoo. All rights reserved.